Aktualności

Aktualności

01 Wrzesień
Kongres Nowej Mobilności 26-28/09/2023 EXPO Łódź

Szanowni Państwo.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na prestiżowe wydarzenie branżowe - Kongres Nowej Mobilności 2023, które odbędzie się w dniach 26-28 września 2023 roku w EXPO Łódź.

Chcielibyśmy Was serdecznie przywitać na naszym stoisku, gdzie będziemy uczestniczyć jako wystawca. To doskonała okazja do osobistego spotkania, nawiązania cennych kontaktów oraz zapoznania się z naszymi usługami z zakresu inżynierii bezpieczeństwa pożarowego.

Co więcej, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs z atrakcyjną nagrodą niespodzianką, który odbędzie się na naszym stanowisku podczas Kongresu Nowej Mobilności. Szczegóły zostaną ujawnione na naszym stoisku, dlatego zachęcamy do odwiedzenia nas i wzięcia udziału w w konkursie.

Aby uzyskać więcej informacji na temate Kongresu Nowej Mobilności 2023, prosimy kliknąć w poniższy link:

Kongres Nowej Mobilności 26-28/09/2023 EXPO Łódź

Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do nas na tym ważnym spotkaniu branżowym. Czekają na nas inspirujące dyskusje, nowe możliwości biznesowe oraz okazja do zacieśnienia współpracy.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko i do udziału w konkursie.